Akademi Rehberi - 2012
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Esenyurt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri MYO’na 33 Öğretim Üyesi alıyor

Esenyurt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri MYO’na 33 Öğretim Üyesi alıyor
  • 24.03.2019

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğünden

ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI

Öğretim Üyesi (profesör, doçent, doktor öğretim üyesi) olarak personel alım ilanı;

Üniversitemizin aşağıda belirtilen yüksekokul ve bölümlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyan, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca devamlı statüye göre öğretim üyesi alınacaktır.

1 – Profesör kadrosuna müracaat edeceklerin; dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 6 takım dosya ile Rektörlüğe,

2 – Doçentlik kadrosuna müracaat edeceklerin; dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 takım dosya ile Rektörlüğe,

3 – Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna müracaat edeceklerin; özgeçmişleri, doktora veya uzmanlık belgesinin noter tasdikli sureti ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile ilgili Fakülte Dekanlığı / Yüksekokul Müdürlüğü yapmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

Müracaatlar işbu ilanın yayımından itibaren 15 gün içerisinde şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Konu hakkında gerekli bilgilere www.esenyurt.edu.trweb adresinden ulaşılabilir.

Akademik Birim Bölüm Kadro Sayısı Kadro Unvanı İlan Şartları
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği 2 Profesör Doktorasını Mühendisliği yapmış olmak. veya Hidrolik Doçentliğini Anabilim İnşaat Dalında
2 Doçent Doktorasını Mühendisliği yapmış olmak. veya Hidrolik Doçentliğini Anabilim İnşaat Dalında
2 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını İnşaat Mühendisliği ve Doktorasını Hidrolik Anabilim dalından almış olmak.
2 Profesör Doktorasını veya Doçentliğini İnşaatMühendisliği Geoteknik (ZeminMekaniği) Anabilim Dalında yapmış olmak.
2 Doçent Doktorasını veya Doçentliğini İnşaat Mühendisliği Geoteknik (Zemin Mekaniği) Anabilim Dalında yapmış olmak.
2 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını İnşaat Mühendisliği, Doktorasını Geoteknik (Zemin Mekaniği) Anabilimdalından almışolmak.
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği 1 Profesör Lisansını Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış olup, Doçentliğini veya Doktorasını Elektronik Mühendisliği alanında yapmış olmak. Yabancı dilde eğitim-öğretim yaptırabilme şartını (YÖKDİL ve dengi asgari 80 puan)sağlıyor olmak.
1 Doçent Lisansını Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış olup, Doçentliğini veya Doktorasını Elektronik Mühendisliği alanında yapmış olmak. Yabancı dilde eğitim-öğretim yaptırabilme şartını (YÖKDİL ve dengi asgari 80 puan)sağlıyor olmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış olup, Doktorasını Elektronik Mühendisliği alanında yapmış olmak. Yabancı dilde eğitim-öğretim yaptırabilme şartını (YÖKDİL ve dengi asgari 80 puan)sağlıyor olmak.
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği 1 Profesör Lisansını Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış olup, Doçentliğini veya Doktorasını Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği alanında yapmış olmak. Yabancı dilde eğitim-öğretim yaptırabilme şartını (YÖKDİL ve dengi asgari 80 puan)sağlıyor olmak.
1 Doçent Lisansını Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış olup, Doçentliğini veya Doktorasını Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği alanında yapmış olmak. Yabancı dilde eğitim-öğretim yaptırabilme şartını (YÖKDİL ve dengi asgari 80 puan)sağlıyor
1 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını Elektronik Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış olup, Doktorasını Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği alanında yapmış olmak. Yabancı dilde eğitim-öğretim yaptırabilme şartını (YÖKDİL ve dengi asgari 80 puan)sağlıyor olmak.
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri veya Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve BilgisayarBilimleri alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doçent Doçentliğini veya Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri veya Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve BilgisayarBilimleri alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını ve Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri veya Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve BilgisayarBilimleri alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve Bilgisayar Yazılımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doçent Doçentliğini veya Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve Bilgisayar Yazılımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını ve Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve Bilgisayar Yazılımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Profesör Doçentliğini veya Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve Bilgisayar Donanımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doçent Doçentliğini veya Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve Bilgisayar Donanımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını ve Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış ve Bilgisayar Donanımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği 1 Profesör Doktorasını veya Doçentliğini Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış veYöneylem Araştırması alanında çalışmalar yapmışolmak.
1 Doçent Doktorasını veya Doçentliğini Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış veYöneylem Araştırması alanında çalışmalar yapmışolmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi Lisansını ve Doktorasını Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinin birinde yapmış veYöneylem Araştırması alanında çalışmalar yapmışolmak.
1 Doktor Öğretim Üyesi Doktorasını İşletme alanında yapmış olmak. Yönetim Organizasyonu ,Örgüt Kültürü Uzmanlığı ve Öğrenen Örgütler üzerine Uzmanlığı olup bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek
Yüksekokulu
Ameliyathane Hizmetleri 1 Profesör Doçentliğini Genel Cerrahi alanında almış olmak.
İlk ve Acil Yardım 1 Doçent Doçentliğini Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında almış olmak.
Duyuru Başlama Tarihi Son Başvuru Tarihi
İlanın Resmi Gazete’de Yayımlandığı Tarih (22 Mart 2019) İlanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihi izleyen15. gün mesaibitimi. (05 Nisan2019)
Esenyurt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri MYO’na 33 Öğretim Üyesi alıyor
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğünden ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Öğretim Üyesi (profesör, doçent, doktor öğretim üyesi) olarak personel alım ilanı; Üniversitemizin...
Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALINACAKTIR
Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALINACAKTIR Üniversitemizin aşağıda belirtilen Yüksekokul programlarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri...
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 58 Öğretim Üyesi alacak
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda yazılı birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak olan...
Piri Reis Üniversitesi Akademik Kadro İlanı 27.02.2019
Piri Reis Üniversitesi Akademik Kadro İlanı 27.02.2019 Detaylı bilgi ve kontenjanlar için TIKLAYINIZ  
Dünyanın En İyi 500 Üniversitesi Sıralamasında 9 Türk Üniversitesi
Türkiye’den 9 üniversite, dünya genel sıralaması yapan 11 kurumdan en az birinin “dünyanın en iyi 500 üniversitesi” listesine girme başarısını...
Bayburt Üniversitesi Akademik Kadro İlanı 27.02.2019
Bayburt Üniversitesi Akademik Kadro İlanı 27.02.2019   Bayburt Üniversitesi çeşitli alanlarda öğretim görevlisi alımı gerçekleştirecek.
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 Sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanı
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ Eleman Sayısı :51 İlgili Yönetmelik: Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da...
FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK KADRO İLANI
Fenerbahçe Üniversitesi Rektörlüğünden Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun...
Ayvansaray Üniversitesi Öğretim Üyesi alıyor
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Rektörlüğünden İlan Tarihi : 05.02.2019 Son Başvuru Tarihi : 19.02.2019 Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine...
Iğdır Üniversitesi Fen, Sağlık ve Sosyal Bilimler Enstitülerine 497 öğrenci alınacak
IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ